Selecteer een pagina

Na de uitreiking, afgelopen zaterdag, van de nieuwe Presentatiegids, werd het verlengde contract getekend met X & R Design Nunspeet. Zij zijn o.a. leverancier van de reclameborden, sponsordoeken en sponsorbord bij de ingang van het Sportpark en in het Businesshome.

Tevens zijn ze leverancier van alle reclame-uitingen van de nieuwe hoofdsponsor Stella, waarmee intensief mee wordt samengewerkt op ons sportpark. Ook zorgen zij elk seizoen voor de grote poster van de 1e selectie in het businesshome en bestuurskamer.

Dit contract werd weer verlengd met drie jaar tot 31 december 2024. Dit is gelukkig weer het eerste contract, na de Coronaperikelen, dat in het volle businesshome getekend kan worden.

Namens bestuur SSVN tekende secretaris Betty Wieteler-Bruijnes en namens X&R Design werd dit getekend door Renate Ruitenberg met hulp van haar dochter.

We zijn blij als bestuur, dat zij businesslid blijven bij de vv Nunspeet.

Namens bestuur businessclub vv Nunspeet
Betty Wieteler-Bruijnes
Secretaris SSVN

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming