Selecteer een pagina

Een enorme rij enthousiaste kids stonden te popelen om naar binnen te gaan. Volle bak in de kantine met ruim 60 jongens en meisjes.

Eenmaal binnen kwam de patat letterlijk op tafel; sausjes erbij en smullen maar. Met z’n allen even uitrazen op het hoofdveld. Én daarna kon de bingo beginnen. Opperste concentratie….99, 4, 33, 6, 24 BINGO! Geen één valse bingo.

Alle kids hebben goed opgelet. Wat een fantastische prijzen waren er te winnen. Drie leren voetballen, cadeaubonnen, vrijkaartjes, voetbalsokken; teveel om op te noemen. Aan het eind van de avond nog een verloting zodat we veel kinderen met een cadeautje naar huis konden laten gaan.

Wij willen dan ook alle sponsoren bedanken die deze fantastische prijzen beschikbaar hebben gesteld:

 • Autobedrijf De Kaste
 • Candy Queen
 • Heyda
 • IJscafe
 • Intersport Meijers
 • Intertoys
 • Many Mornings
 • VTS
 • Sportcentrum De Brake
 • Hellebrekers
 • Supportersvereniging vv Nunspeet
error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming