Selecteer een pagina

Zaterdag 5 november 2022
1e klasse A West

“Nunspeet herstelt zich na vroege achterstand.”

Na 46 seconden kwam Nunspeet al op achterstand. Het was Corne Parol die via een lob Jardi Niebeek wist te verschalken en NSC Nijkerk op een 0-1 voorsprong bracht. In de 8e minuut kwam Nunspeet alweer langszij. Een verdediger van NSC Nijkerk kopte de bal op zijn eigen doelpaal waarna Maikel van der Wijk uit de rebound scoorde, 1-1.

Zeven minuten voor de reguliere speeltijd was het Emiel Goud die voor Nunspeet de 2-1 scoorde en voor de eerste thuisoverwinning zorgde.

A.s. zaterdag 12 november speelt vv Nunspeet in Gouda tegen GC&FC Olympia. Aanvang 17:00 uur.

Opstelling vv Nunspeet:
Jardi Niebeek, Enes Keklikoglu, Andrew Galea, Reijer Roelofsen, Karim Mulder, Dominique van de Grift, Noah Mulder [86e min. Ruben Kappers], Melle van de Woude, Emiel Goud, Maikel van der Wijk en Dani Schmitz [62e min. Jonathan van ’t Hof]

Opstelling NSC Nijkerk:
Arian Sevok, Dave Knikker, Stan Onland, Anouar Tmim, Corne Parol, Armando van Breda [81e min. Luuk Oosterling], Kevin van Essen, Youssef El Hammouchi, Mohamed Ajiach [73e min. Bilal Tmim], Jurre van den Brom en Renee Troost

Scoreverloop:
1e min. 0-1 Corne Parol
8e min. 1-1 Maikel van der Wijk
83e min. 2-1 Emiel Goud

Gele kaart:
vv Nunspeet:
Reijer Roelofsen
NSC Nijkerk: Anouar Tmim

Rode kaart:
vv Nunspeet:
NSC Nijkerk:

Scheidsrechter: de heer F. Tol
Assistent scheidsrechters: de heren J. Frens en M. van den Born

Klik hier voor de samenvatting [opname&montage Cor Fidder]
Klik hier voor de nabeschouwing van Fred Pieterson met trainer Lucas Hoekman [opname&montage Cor Fidder]
Klik hier voor de huldiging van Enes Keklikoglu als Man of the Match [opname&montage Cor Fidder]

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming