Selecteer een pagina

Tijdens de winterstop heeft Dani Schmitz aangegeven dat het op dit moment lastig is om zijn werk en privé situatie (jong gezin) te combineren met het voetballen bij Nunspeet. Zo woont Dani in Amersfoort en is nog niet zolang geleden voor de 3e keer vader geworden, ook vraagt zijn werk veel tijd van hem.

De Technische commissie waardeert de openheid van Dani en heeft begrip voor de beslissing die hij uiteindelijk heeft genomen. Op dit moment kiest Dani ervoor om geen deel meer uit te maken van de selectie.

Wij bedanken Dani voor zijn inzet de afgelopen seizoenen en wensen hem het beste privé en zakelijk. Wellicht zien we Dani in de toekomst nog weer eens terug op ons sportpark.

Technische Commissie

© Foto: Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming