Selecteer een pagina

vv Nunspeet stelt met ingang van seizoen 2023/2024 Werner Pluim als nieuwe hoofdtrainer aan. De 38-jarige oefenmeester uit Nunspeet volgt daarmee Lucas Hoekman op.

Pluim vertrok na het behaalde kampioenschap met het 2e elftal van Nunspeet in 2017 om achtereenvolgens bij s.c. Lemele en Zwart-Wit als hoofdtrainer en s.c. Heerenveen Vrouwen als assistent aan de slag te gaan. In combinatie met een assistentenrol bij VVOG onder Dwight Lodeweges haalt Werner in april/mei 2023 zijn UEFA A-diploma.

Bestuur en TC zijn verheugd met het aanstellen van de Nunspeetse oefenmeester en zien uit naar de samenwerking. “Werner kent de club, weet waar onze kansen liggen en deelt onze ambitie om bovenin de 1e klasse mee te gaan doen. Er zit enorm veel potentie in de selectie en wij zijn ervan overtuigd dat Werner het maximale uit de spelersgroep gaat halen met energiek en aanvallend voetbal.”

Bestuur & TC

© Foto: Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming