Selecteer een pagina

Zaterdag 27 mei 2023
1e klasse A West

“Nunspeet naar nacompetitie.”

Voor aanvang van de laatste competitiewedstrijd tussen de nrs. 11 en 12 van de ranglijst waren voor beide ploegen, om rechtstreekse degradatie te voorkomen, de doelstellingen duidelijk. Nunspeet moest minimaal gelijk spelen en tegenstander HBOK moest winnen.

Nadat eerder een vrije trap van Bram van de Worp op de paal belandde, was het Lars ten Dolle die na een half uur spelen Nunspeet met een kopbal op voorsprong bracht. Binnen no-time waren het Jonathan van ’t Hof en Emiel Goud die scoorden en een 3-0 ruststand op het scorebord brachten.

Na rust was het Melle van der Woude die Nunspeet naar een veilige 4-0 schoot. Hierna waren het Bram van de Worp, Sven Steinhauer en Rik Stokvis die het aluminium raakten.

Door deze overwinning heeft Nunspeet zich geplaatst voor de nacompetitie en degradeert HBOK naar de 2e klasse.

Zaterdag 3 juni a.s. speelt Nunspeet op de accommodatie van vv Westfriezen te Zwaag tegen Zwaluwen ’30 HCSV [
klik hier voor de adresgegevens]. Aanvang 14:30 uur.

Opstelling vv Nunspeet:
Sean Poot, Enes Keklikoglu, Andrew Galea, Ruben Kappers, Jonathan van ’t Hof, Bram van de Worp [83e min Frank Bronkhorst], Emiel Goud [83e min. Max Jansen], Melle van der Woude [67e min. Rik Stokvis], Vincent Huisman [64e min. Sven Steinhauer], Lars ten Dolle en Fabian Zoet

Opstelling vv HBOK:
Joey Potveer, Nerivio Kasamwirjo[63e min. Max Sajet], Dani Braspenning [78e min. Mike Schokker], Sverre Ubels, Angelo Groen [78e min. Jack Speets], Tom de Lange, Dennis Kaars [63e min. Jason Stekkel], Jeffrey Bok [63e min. Mariano Olf], Romello Austin, Davey Claus en Bram Wiedijk

Scoreverloop:
35e min. 1-0 Lars ten Dolle
39e min. 2-0 Jonathan van ’t Hof
40e min. 3-0 Emiel Goud
61e min. 4-0 Melle van der Woude

Gele kaart:
vv Nunspeet:

vv HBOK: Romello Austin

Rode kaart:
vv Nunspeet:
vv HBOK

Scheidsrechter: de heer B. van den Boogaard
Assistent scheidsrechters: de heren B. Roenhorst en H. Maat


Klik hier voor de samenvatting [opname&montage Cor Fidder]
Klik hier voor de nabeschouwing van Fred Pieterson met trainer Werner Pluim [opname&montage Cor Fidder]
Klik hier voor de huldiging van Lars ten Dolle als Man of the Match [opname&montage Cor Fidder]

Foto’s: Peter de Valk

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming