Selecteer een pagina

Inmiddels hebben we de selectie rond. De Technische Commissie is blij te kunnen melden dat komend seizoen ook gebruik gemaakt kan worden van de ervaring en de kwaliteiten van Reijer Roelofsen. Reijer is op dit moment geblesseerd door een breukje in zijn enkel maar verwacht voor de start van het seizoen 2023/2024 weer top fit te zijn en aan te sluiten bij de selectie.

Met de ervaring van Reijer die hij o.a. bij VVOG uit Harderwijk heeft hij opgedaan heeft hij de afgelopen 2 seizoenen op een betrouwbare wijze de defensie van ons eerste elftal leiding gegeven. Daarnaast brengt Reijer zijn ervaring op een positieve wijze over op onze jeugdige talenten.

Ondanks dat Reijer dit seizoen ook regelmatig in de spits heeft geacteerd zien we voor Reijer een belangrijke rol in de verdediging weggelegd.

We zijn dan ook erg blij dat Reijer ook komend seizoen op onze Wiltsangh speelt.

Sportieve groet,

Technische Commissie vv Nunspeet

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming