Selecteer een pagina

Op 1 juli jl. was ons lid Jannes Dekker 75 jaar lid van vv Nunspeet. Een mijlpaal, welke nog nooit eerder in de geschiedenis van de vv Nunspeet is voorgekomen. Heel bijzonder.

Jannes is op1 juli 1948 lid geworden, heeft in het eerste elftal gespeeld en heeft tot zijn 70 jaar gevoetbald bij Nunspeet 8. Het inschrijfbewijs van de vv Nunspeet heeft hij nog steeds in zijn bezit.

Het is gebruikelijk dat alle jubilarissen van 2023 worden gehuldigd tijdens de nieuwjaarsreceptie in januari 2024, daar zal ook extra aandacht besteed worden aan dit bijzondere jubileum. Wel is er deze week alvast een boeket bloemen bezorgd bij de inmiddels 87 jarige Jannes met de daarbij behorende felicitaties.

Bovenstaande foto is genomen bij het 70 jarig jubileum van Jannes en het 40 jarig jubileum van zijn zoon Peter.

Namens Lief en Leed,
Betty Wieteler-Bruijnes

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming