Selecteer een pagina

Nunspeet voegt per direct de 32-jarige doelman Nick Grootkarzijn toe aan haar selectie. Recentelijk heeft Sean Poot aangegeven minder beschikbaar te kunnen zijn i.v.m. zijn werk en om dit op te vangen is Nick gecontracteerd tot einde van het lopende seizoen.

TC is verheugd om een vervanger aan te kunnen trekken in de persoon van Nick Grootkarzijn. Na 7 seizoenen onder de lat bij Hierden en vorig seizoen bij WVF is de ervaren keeper uit Hattemerbroek dus terug van voetbalpensioen en sluit hij na de winterstop aan bij de selectie.

Nick is vader van 2 kinderen (nummer 3 is op komst) en is werkzaam in sales bij C&E turbochargers. Hij kijkt ernaar uit om weer op het veld te staan: “Vorig seizoen besloot ik te stoppen bij WVF in verband met mijn gezin. Na enkele maanden thuis begon het echter wel weer te kriebelen. Ik ken Nunspeet goed en heb hier vaak met plezier gevoetbald dus heb er veel zin in om onderdeel te worden van de selectie.”

Welkom Nick, veel plezier en succes!

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming