Selecteer een pagina

Team Nunspeet Beweegt zet zich in om mensen in beweging te brengen en te houden. Sportaanbieders spelen een belangrijke rol om de sport aan te bieden, maar ook het bezit van sportkleding en sportmateriaal is daarbij essentieel. Helaas is niet iedere inwoner van de gemeente Nunspeet in staat om dit aan te schaffen en daarom is het idee ontstaan voor een Sportspullenbank. Bij de Sportspullenbank worden goede en herbruikbare sportkleren en sportspullen ingezameld. Tijdens een markt in maart 2024 kunnen inwoners met een kleine beurs de materialen en kleding kopen voor een kleine bijdrage.

Om sportspullen te kunnen aanbieden zijn er ook sportspullen en sportkleding nodig. Het is mogelijk om je ‘oude’ sportkleren een nieuw leven te geven aan mensen die dat goed kunnen gebruiken. Er zijn verschillende punten in de gemeente Nunspeet waar je dit kan inleveren. Dit is bij Sportief Recreatiecentrum de Wiltsangh, sporthal Feithenhof, WOC Oranjehof en WOC Veluwse Heuvel. Op elke locatie staat een gele kliko met daarop stickers van de Sportspullenbank om de kleren en/of materialen in te leveren. Het inleveren van de sportkleding en sportmaterialen kan tot en met 3 maart 2024. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Martijn Termaat [m.termaat@sportbedrijfnunspeet.nl] of Annemarie van Deelen [a.vandeelen@sportbedrijfnunspeet.nl] van Team Nunspeet Beweegt.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming