Selecteer een pagina

Het was weer gezellig druk op Goede Vrijdag op ons sportpark. Een opkomst van wel 80 kinderen van de Voetbalschool, JO8 en JO9 om te zoeken naar de paaseitjes! Voor wie een groot ei vond was er een leuke prijs!

Op en rond het hoofdveld was door ons maar liefst 50 kg aan paaseieren verstopt en gestrooid!

Van al dat rennen en zoeken kregen we natuurlijk wel dorst en honger! Gelukkig werd er door Plus van Elswijk weer het nodige gesponsord. Bedankt Plus van Elswijk uit Nunspeet voor het mede mogelijk maken van deze activiteit!

Na het paaseieren zoeken hebben we met z’n allen nog lekker een paar potjes kunnen voetballen! Het ging er fanatiek aan toe, erg leuk!

Al met al dus een heel geslaagde ochtend. Iedereen die heeft geholpen: nogmaals bedankt!

Fijn Paasweekend gewenst!

Groetjes van de Activiteitencommissie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming