Selecteer een pagina

Woensdagavond 15 mei jl. hebben de Sponsorcommissie en Businessclub van de vv Nunspeet een zeer succesvolle Sponsoravond georganiseerd.

De ruim 90 aanwezigen kregen een aantrekkelijk programma gepresenteerd. Edward Sturing trainer Vitesse, Roelof Luinge oud-scheidsrechter eredivisie en Werner Pluim hoofdtrainer eerste elftal vv Nunspeet verzorgden elk een presentatie.

Het geheel werd omlijst met een hapje en drankje wat verzorgd werd door sponsoren. Er was ruimte voor het stellen van vragen waar goed gebruik van werd gemaakt. Aanwezige sponsoren konden de tijd tussen de presentaties in gebruiken voor netwerken en een goed gesprek.

Aan het einde waren er veel positieve reacties op de avond, wat zeker aanleiding zal zijn dit te herhalen.

Foto’s: Henri v/d Kolk

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming