Selecteer een pagina

De Jong & Laan ondernemende accountants voorziet Nunspeet JO19-1 van nieuwe warming up shirts.

De Jong & Laan ondernemende accountants is al een aantal jaren een vaste sponsor van de voetbalvereniging Nunspeet, via de businessclub, het kledingplan en als kledingsponsor van JO19-1 dragen zij de club een warm hart toe.

JO19-1 beschikt dan ook al een paar seizoenen over poloshirts, presentatie pakken en warming up shirts, deze laatstgenoemde waren echter aan vervanging toe. Afgelopen zaterdag ontvingen de spelers van JO19-1 uit handen van dhr. Marco Lokhorst van De Jong & Laan ondernemende accountants nieuwe warming up shirts. Het eerste nieuwe exemplaar werd in ontvangst genomen door aanvoerder Lucas Zoet en uiteraard was er vanuit het team een kleine attentie voor dhr. Marco Lokhorst.

Namens de spelers en staf van JO19-1 bedankt voor de nieuwe warming up shirts.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming