Selecteer een pagina
 1. Het sportpark is vanaf 13 december 2020 t/m 3 januari 2021 gesloten. Zie eerder bericht op de website. De laatste mogelijkheid voor onderlinge wedstrijden, toernooien of trainen op het veld is, voorzover toegestaan, op zaterdag 12 december 2020. Aanmelden kan tot uiterlijk woensdagavond 9 december a.s. bij wedstrijdzaken 
 2. Op zaterdag 19 december a.s. is het niet mogelijk op het sportpark te spelen of trainen. 
 3. De Veluwezaalcompetitie en het Kerstzaalvoetbaltoernooi gaan dit jaar als gevolg van de geldende corona maatregelen niet door. 
 4. Vanaf zaterdag 12 december a.s. gaan de JO8, JO9, JO10 en MO10 onderlinge wedstrijden spelen en/of trainen in sporthal De Brake. Dit zal ook op de zaterdagen 19 december, 9 januari,16 januari en 23 januari mogelijk zijn. Hiervoor is door de hoofdleider van deze categorieën een speelschema opgesteld. Klik hier.
 5. Vanaf maandag 4 januari 2021 is het voor de JO8, JO9, JO10 en MO10 mogelijk doordeweeks 1x te trainen in de zaal volgens een vastgesteld schema. Klik hier. Op maandag, woensdag en donderdag wordt er getraind in sporthal de Brake, op dinsdag in sporthal Feithenhof.
  Het trainingsmateriaal is in de zaal aanwezig. Trainers/teammanagers wordt verzocht erop toe te zien dat het trainingsmateriaal wordt opgeruimd in de daarvoor gereserveerde ruimte. 
  Als de weersomstandigheden het toelaten kan de veldtraining in deze periode normaal doorgaan. Dit ter beoordeling van de trainer/teammanager.
 6. Voor de O11 t/m de O19 is het vanaf zaterdag 9 januari 2021 weer mogelijk onderlinge wedstrijden te spelen of te trainen op het veld.  
 7. De voetbalschool traint vanaf 9 januari 2021 t/m 13 februari 2021 in de sportzaal aan de Piersonstraat.  
 8. Het voor elke zaal geldende corona protocol is van toepassing en dient nageleefd te worden.
 9. Eventuele wijzigingen zullen z.s.m. worden gecommuniceerd. 

Wedstrijdzaken
7 december 2020
  

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming