Selecteer een pagina

Jammer genoeg kan ook in 2021 het traditionele Plus Van Elswijk kerstzaalvoetbaltoernooi in de Brake niet doorgaan. Gelukkig was er snel een alternatief gevonden welke onder de recent aangekondigde Corona maatregelen ook nog steeds door mag gaan.

Onder de bezielende leiding van Ruben den Hertog wordt op 29 en 30 december een Oliebollen Toernooi georganiseerd voor alle O8-O13 teams. Helaas is op beide dagen vanwege genoemde maatregelen publiek niet toegestaan.

29 december zijn ’s morgens de O8-O9 en MO10 teams aan de beurt, ’s middags worden dan de O10 en O11 teams verwacht. Donderdag de 30e gaan de O12 en O13 teams hun toernooi spelen.

Op beide dagen worden door de JO12-1 de bollen weer bruin gebakken, vergeet deze niet te bestellen! (Oliebollenactie | vv Nunspeet)

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming