Selecteer een pagina

Op zaterdag 12 augustus begon het trainers duo Arjan en Erik en tijdelijk aangevuld door Dennis aan de eerste training van de Vrouwen 1 voor het seizoen 2023/2024 het was meteen afzien voor onze meiden en trainers die in de stromende regen anderhalf uur lang op het veld rond dreven maar niets hielden onze meiden tegen en werd het volledige trainingsprogramma afgewerkt, een nieuwe warming-up en een positiespel/training van Dennis zodat Arjan herstellend van een knieoperatie werd ontzien.

Op donderdag 17 augustus werden de meiden allemaal 1 voor 1 op de foto gezet en werd er een teamfoto gemaakt door Erik de Weerd dit alles voor de komende presentatiegids. Na deze foto sessies legde Arjan uiteen wat er het komend seizoen allemaal van de meiden word verwacht, zoals de warming-up de trainingen, de wedstrijden het af melden van de trainingen en werden de beker en competitie wedstrijden even aangehaald en wat onze doelstellingen voor het komende seizoen zijn en als laatste kwam Erik nog met een mededeling dat hij na dit seizoen zal gaan stoppen bij Vrouwen 1 en dus ook als langsdelijnreporter zijn pen zal gaan neerleggen dit zorgde even voor een stormachtige reactie van het team.

Vlak voor de transfer deadline haalde spelersmakelaar Arjan nog een aanvallend ingestelde speelster binnen: Sarah Foppen uit Hierden en bestaat onze selectie nu uit 19 speelsters.

Op sponsorgebied gebeurde ook het een en ander en haalde Arjan via Dennis Dijkman die bij Landstede Zwolle/Harderwijk werkt een compleet nieuw trainingstenue binnen met de tekst “START COLLEGE” er op en vlak voor de bekerwedstrijden hengelde Arjan via eigenaresse Yvonne van het pannenkoekenhuis en adventure-midgetgolf de Boswachter trainingshesjes binnen.
Zo dit waren even de mededelingen en gaan we nu over naar waar het allemaal om draait op het veld de uitvoering, de resultaten en dit samengevat in het volgende verslag.

Woensdag 6 september 2023:
Om 20:00 uur werd er voor de Beker afgetrapt in Oosterwolde tegen VSCO Vrouwen 2 dit was voor onze een goede test om te kijken hoe wij er voor staan na de vele trainingen van de afgelopen weken die merendeels in de regen plaats vonden maar nu op het veld waren de temperaturen in de avond nog steeds rond de dertig graden maar goed iedereen had er zin in en ook de meegereisde supporters de jongste was een paar maanden en de oudste ……. Cheyenne was namelijk met de kleine haar team achterna gereisd om hun te ondersteunen.

Zo en nu voetballen, bij de eerste aanval was het al bijna raak maar ging de bal maar net naast het doel, het was dus duidelijk ook in deze hitte gingen ze vol in de aanval wat in de 5e min resulteerde in de 0-1 Melissa zette de aanval op via de snelle Lotte v/d K die Sanne goed inspeelt en die vervolgens Nine in het strafschop gebied scant en haar via een strakke voorzet in stelling brengt en Nine vervolgens het eerste doelpunt van het seizoen binnen tikt en even later is de snelle Sanne op links weer los en zet weer voor op Nine die nu de paal raakt na 20 minuten spelen de drinkpauze en komt Sarah erin voor Nine op rechts wordt Sarah een paar keer goed weggestuurd maar komt niet tot scoren even later probeert Sarah het via een schot wat maar net langs gaat, In de 28 e min scoort Ilse uit een voorzet de 0-2 en nog geen minuut later wordt Ilse door Danielle weggestuurd en neemt ze de bal al la Ilse mee en scoort de 0-3 vervolgens roept ze nog geirriteerd dat haar iets dwars zat maar scoren deed ze wel naar wat later bleek zat haar een boer dwars. In de 2e helft ging Nunspeet door met aanvallen en scoren en werd de ene na de andere aanval opgezet en hadden ze de druk op bal naar voren en zagen Arjan en Erik veelvuldig de driehoekjes voorbij komen, In de 53 e min was Nine weer voorbij haar tegenstander zette voor en tikte Ilse de 0-4 binnen even later gaf Jennifer de bal goed mee aan Nine die solo op de keepster afging en de stand op 0-5 zette, in de 70e min wist VSCO uit een vrije trap die door Silia weg getrapt werd in de rebound toch te scoren 1-5 maar in de 72e min kaatst Daimy met Ilse en scoort de 1-6 om vervolgens in de 73e min haar 2e doelpunt te maken en de eindstand op 1-7 te zetten.

Opstelling: Silia, Lisa, Lotte D, Esmee, Melissa, Daimy, Danielle, Lotte K, Niine, Ilse en Sanne
Reservebank: Jennifer, Danae en Sarah
Dyone en Cheyenne als supporter

Zaterdag 9 september 2023:
Onze tweede en laatste bekerwedstrijd in de poule (Hulshorst heeft zich met hun vrouwen 1 terug getrokken uit de beker en competitie) en bij winst gaan we door naar de knock-out fase maar dan moest er wel van Swift 64 gewonnen worden die gedegradeerd was uit de 3e klasse dus oppassen voor onderschatting. Op een bloedheet veld 5 waar in de 1e helft alleen Silia in de schaduw stond werd er toch goed gevoetbald en gestreden voor elke meter.

1e helft
Meteen er weer volop gaan zelfs in deze tropische omstandigheden want via een assist van Sarah op Belle scoorde Belle de 1-0 in de 3e min wat een lekker begin was aan de andere kant kwam Silia een paar keer goed uit en nam Lotte D op tijd een goede sliding om een aanval van Swift af te slaan na 22e minuten weer een drinkpauze om vervolgens weer met frisse zin het warme veld weer in te gaan, in de 26e min had Belle de assist op Nine die de score verdubbelde en het 2-0 werd, wat een luxe zo’n voorsprong en met goed voetbal was het voor de supporters een leuke wedstrijd en af en toe wat schoten van Swift die vaak naast of over gingen en Erik riep Honderd…..maar in de laatste minuut van de wedstrijd ging het mis door een foute terugspeelbal werd Swift in het zadel geholpen en hadden ze hun aansluitingstreffer 2-1 die vierden ze heel erg uitbundig lang in de kleedkamer want de scheids moest ze na 20 minuten bij op gaan halen.

2e helft
Met veel strijd en passie werd er begonnen aan de 2e helft met een karate trap van Ilse op doel en wat onnavolgbare bewegingen van Ilse werd de jacht op de 3-1 ingezet maar het duurde heel lang voordat die viel, met nog 20 min te spelen werd er een gouden wissel gedaan door Daimy weer in het spel te brengen en Erik haar het advies gaf louw moment komt nog wel let op en ja hoor in de 80e min Danielle neemt een vrije trap op Belle die net onder de bal doorgaat en daarna gaat Daimy met een onderschepping op de ba; richting doel en scoort de bevrijdende 3-1maar Swift geeft niet op en scoort toch nog de 3-2 waardoor alles wat Nunspeet is nog alles moeten geven en op karakter de wedstrijd winnend afsluiten.

Opstelling: Silia, Lisa, Lotte D, Esmee, Anke, Daimy, Danielle, Lotte v/d Kolk, Sarah, Belle en Sanne
Resevebank: Danae, Nine, Ilse, Jennifer en Melissa
Geblesseerde: Dyone

Scheidrechter: Dennis Dijkman
Grensrechter: Jeroen v/d Ark

Wij zijn door naar de Knock-out fase.

Mede door het goede spel, de inzet, op karakter en met z’n allen hebben we dit bereikt. Klasse.

Onze eerste wedstrijd is op 30 September

weer een verslag van jullie langsdelijnreporter

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming