Selecteer een pagina

Zaterdag 30 september 2023: “De kop is eraf.”

Het is zover, de competitie start voor ons vandaag en we gaan afreizen naar het buurtschap Krachtighuizen wat ten ZO ligt van Putten de plaatsnaam betekend nederzetting van de lieden van de persoon Crafto, hier vind men voornamelijk veel recreatiewoningen en – gebieden, een buurthuis “krachtig huus” een snackbar met cafe en slijterij en jawel een voetbalveld met de naam Eendracht. Rood Wit melde zich in 1958 aan bij de knvb maar omdat er bij de knvb ook al een voetbalclub in Amsterdam met de naam Rood Wit stond ingeschreven werd in Krachtighuizen het jaartal 58 aan vast geplakt.

Dit waren weer wat ditjes en datjes nu op naar de wedstrijd van vandaag, Arjan alias Zorba de Griek was weer op tijd terug van Kreta waar hij de batterij weer heeft opgeladen voor weer een nieuw voetbalseizoen met de Nunspeetse Vr1, hij trof een ( door Erik en Dennis ) goed gemotiveerde en goed op scherp gezette selectie aan die hij met zijn speech vlak voor de wedstrijd nog wat extra motivatie gaf.

1e helft:
De aftrap was voor ons en zette Nunspeet de wedstrijd in gang en direct in de 1e aanval werd het al gevaarlijk met Belle die alleen op de keepster afging maar trof helaas nog geen doel terwijl aan de andere kant een bal van Rood Wit maar net voorlangs ging, het spel golfde heen en weer met over rechts waar Nine werd weggestuurd en ze vlak bij de keepster de bal met een lobje het doel in probeerde te krijgen maar ook deze kans werd niet verzilverd. na een blessurebehandeling bij Belle en de wissel van Anke eruit en Jennifer erin ging de wedstrijd weer verder maar Rood Wit werd sterker en Nunspeet had veel moeite om de 2e bal vast te houden. Op links was Rood Wit heel snel en gevaarlijk en in de 23e min haalden ze de achterlijn zette strak voor en werd de bal tegendraads in geschoten en kon Silia er niks aandoen. Even later was er weer een blessurebehandeling nu was het Nine die naar de grond was gewerkt, de Rood Witte deden hun naamplaats wel eer aan ze waren heel fysiek en krachtig aan de bal. Door de blessure van Nine kon Belle er weer in nadat ze net gewisseld was met Sarah die haar eerste competitiewedstrijd voor Nunspeet speelde en het goed deed. Vlak voor rust zette Nunspeet nog een keer aan voor het Nunspeets kwartiertje wat zich een hele tijd afspeelde voor het doel van de tegenstander en de ene na de andere corner zowel op links van Lotte v/d K als vanaf de rechterkant van Daimy maar de bal wou er gewoon niet in zo ook in de laatste aanval ging het schot van de aanstormende Ilse er niet in. Tussenstand: 1-0

2e helft:
De opdracht was duidelijk voor de 2e helft: hier mogen wij niet van verliezen. Door wat omzettingen gaan we wat meer verdedigend spelen meer bal bezit en feller op de tegenstander en elke 2e bal is voor ons. Melissa en Danae gaan naar het centrum van de verdediging, Esmee mid mid, Daimy rechtshalf en Sanne voor Ilse. Zo gezegd , zo gedaan meteen vanaf de aftrap een onderschepping en gaat Belle weer alleen op de keepster af maar ook deze keer treft zij geen doel. Nunspeet komt wel wat beter in de wedstrijd het positiespel gaat steeds beter er worden vaker de driehoekjes gezocht de pass richting de voorhoede word ook steeds vaker gegeven en meer bal bezit en onder het toeziende ogen van de supporters waaronder ook Dyone en Cheyenne en haar kleine spruit passt Daimy de bal op Belle die gaat weer alleen op de keepster af en nu is het dan wel raak in de 53e min 1-1. Serena komt erin voor Jennifer en gaat Nunspeet op zoek naar de winnende goal, Sarah passt op daimy die Belle weg stuurt had eigenlijk zelf moeten schieten maar zet scherp voor op Sanne die er net niet bij kan,
Dan denkt Rood Wit aan te gaan zetten voor hun laatste kwartiertje met als gevolg dat vlak voor tijd de rood witte de winnende denken te scoren en Arjan zijn laatste paar haren uit zijn hoofd trekt maar Dennis staat aan de andere kant nog steeds fier met de vlag omhoog voor buitenspel en loopt de goed fluitende scheids naar de grensrechter toe voor overleg want de VAR beelden waren niet op te vragen en na enig overleg gaf de scheids een doeltrap aan Nunspeet en bleef de stand gelijk en gezien het spel van beide teams is dit wel een terechte uitslag en nemen de blauw gelen een verdient punt mee uit Krachtighuizen. Eindstand: 1-1

Opstelling: Silia, Melissa, Lotte D, Esmee, Jennifer, Lisa, Daimy, Lotte v/d k, Nine, Belle en Ilse
Wissels: Danae, sarah, Serena, Sanne, Anke
Geblesseerd: Dyonne en Cheyenne (Zwangerschapsverlof)
N.a.w : Danielle

Scoreverloop:
23e min 1-0
53e min 1-1 Belle

Scheidsrechter: D de Ruiter
Assistent-scheidsrechter: Dennis

Volgende wedstrijd: 7 oktober Nunspeet Vr1 – DVS’ 33 Vr2 aanvang 13:30 uur

Supporters bedankt en tot volgende week

Weer een verslag van jullie langsdelijnreporter Erik Kamp

Fotograaf: Sabine

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming