Selecteer een pagina

“Sterk optreden van Nunspeet Vr1.”

Zaterdag liep trainer Arjan samen met mede trainer Erik veld 4 van de Wiltsangh op voor een stevig potje voetbal tegen de dames van SDC uit Putten. Met Danae voor deze wedstrijd op de mid positie gezet (Danielle afwezig door werk) en Cheyenne weer terug van haar zwangerschapsverlof mocht vandaag haar rentree weer maken op de Nunspeetse velden.

1e helft
Om 12:30 uur werd er afgetrapt op veld 4 en was het eerst door beide teams aftastend voetbal wat er gespeeld werd maar dan was het SDC wat snel uitbrak en Lotte D daadkrachtig optrad en goed uitverdedigde en gevaar geweken vervolgens werd er op links via Anke, Lotte v/d K en Sanne veel druk naar voren gezet en was het Lotte v/d K die de achterlijn haalde de voorzet gaf de keepster er nog wel effe aanzat maar Sarah in de rebound beheerst de 1-0 binnen tikte maar onze reporter was nog aantekeningen aan het maken voor het verslag terwijl SDC de stand al weer gelijk had getrokken 1-1 door een eigen doelpunt van Lotte v/d K in de 14e minuut. In de 15e min werd Anke vervangen door Serena en bleven onze dames de druk aan de linkerkant opvoeren via Danae die op het middenveld het goed deed en Daimy die een vrije rol had op het middenveld omdat Putten een 4-4-2 systeem hanteerde en de druk via rechts opvoerde. Het laatste kwartier werden wij wat slordiger in de passing en kwam dat niet ten goede van het spel. Tijd voor de Ranja die weer was geregeld door Dyone en tijd voor de speech van Arjan. Tussenstand: 1-1

2e helft
Na de peptalk van Arjan kwamen de dames weer fris en fruitig het veld op, op naar de winst want de 3 punten moeten vandaag wel in het “tasje Erik” die al klaar stond bij de dug-out om zo bovenin mee te kunnen draaien in deze competitie met Nine erin voor Belle en Ilse erin voor Sanne en als Ilse binnen de lijnen komt gebeurd er altijd wel wat zo ook in het eerste kwartier van de 2e helft als Ilse met haar grote passen richting het doel gaat en hoe dan ook gevaarlijk is als een ongeleid projectiel maar wel ervoor zorgt dat Nine de bal in de 5 meter gebied het laatste zetje kan geven en dan na een uur spelen de 2-1 binnen tikte. En nu op naar de bevrijdende 3-1, op links hield Serena de boel goed dicht en Melissa was samen met Lotte D goed verdedigend bezig en strijder Lisa was op rechts goed bezig zowel verdedigend als aanvallend gaf goede passes zette veel aanvallen op rechts op en met de 3 hoekjes ging dat makkelijk. Met nog 20 minuten te spelen werden de moe gestreden Serena, Sarah en Anke naar de kant gehaald en kwamen Belle, Sanne en Cheyenne in het veld. De wedstrijd werd wat harder en met veel strijd binnen de lijnen want beide ploegen gingen er nog voor maar zelfs aan de zijlijn was het gevaarlijk om daar te staan toen een speelster van Putten een schot afvuurde richting Erik die de bal nog maar net kon ontwijken en tegen het einde had de goed keepende Silia nog een paar belangrijke reddingen in huis en behoede zij ons voor de gelijkmaker en zo konden we de 3 punten in “tasje Erik” stoppen en wat voor tekst er op de andere kant van “ẗasje Erik” staat komen we hopelijk volgende week achter. Eindstand: 2-1

Cheyenne heeft uiteindelijk een goede rentree gehad na haar zwangerschapsverlof en hoopt op nog meer speelminuten in de komende wedstrijden. Meiden goed gespeeld, met goed voetbal en met z’n allen als 1 team gestreden en gevochten voor deze mooie en belangrijke overwinning. Supporters bedankt voor jullie komst en steun. Op naar volgende week uit naar Hierden Vr1. En hopen op een grote schare Nunspeet supporters en hopen dat mascotte Nunnie er dan ook bij is

Scoreverloop:
13e min 1-0
14e min 1-1
60e min 2-1

Opstelling: Silia, Lisa, Melissa, Lotte D, Anke, Daimy, Danae, Lotte v/d K, Sarah, Belle en Sanne
Wissels: Nine, Cheyenne, Ilse, Serena
Geblesseerden: Dyone, Jennifer
Afwezig: Daniëlle en Esmee zat nog ergens vast op vliegveld

Scheidsrechter: J. Drost
Grensrechter: Dennis
Volgende wedstrijd: 4 november 14:30 uur Hierden Vr1 – Nunspeet Vr1

Weer een verslag van jullie langsdelijnreporter Erik Kamp

Fotograaf: Sabine

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming