Selecteer een pagina

Bij alle voorbereidingen op het komende seizoen hebben we ook gesproken met onze keeperstrainers. We zijn blij te kunnen melden dat Koen Meijerink en Mo Bakkali doorgaan met het trainen van de keepers. Ze hebben dit jaar veel keepers getraind en met hun ervaring een stap verder kunnen helpen.

We zijn blij met deze kwaliteit van keeperstrainers en zien al dat dit vruchten afwerpt bij de keepers. Volgend jaar gaat ook Jardi Niebeek aansluiten om samen met Koen en Mo de keepers verder te ontwikkelen. De keeper van het eerste die onze jonge keepers gaat begeleiden.

In het gesprek met de trainers kwam hun ambitie en passie om de keepers verder te helpen duidelijk naar voren. We gaan ermee aan de slag om de ideeën verder vorm te geven en zo ook volgend jaar de keepers verder te ontwikkelen.

We wensen Koen, Jardi en Mo een goede seizoen afsluiting toe. Op naar een fijne voortgang volgend seizoen.

Voetbalzaken Jeugd

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming